Proof of clan alliance

Quest se dá vzít na jakémkoliv lvl postavičky, jediná podmínka je, že postavička musí být clan leaderem clanu lvl 3.

Úkol naberete u NPC Sir Kristof Rodemai v Giran castle town, najdete ho u vchodu do Warrior guild.

U Kristofa naberte úkol, pošle vás za Witch Kalis do Ivory Tower. Vemte sebou 3 členy clanu, kteří pro vás budou ochotní zemřít. Promluvte s Kalis a poté se sochou, které je hned za ní (Statue of offering). Ti tři členové musí se sochou také promluvit a musí odsouhlasit, že pro vás zemřou. Jakmile zemřou, dostane každý z nich jeden kus Mark of loayality. Vemte si ty marky od všech tří členů a promluvte znovu s Witch Kalis.

 

Jakmile s ní promluvíte, nechá vás vypít jed. Ten vás postupně bude zabíjet, ale pro úspěšné dokončení questu je důležité, že nesmíte zemřít, jinak musíte quest opakovat. První hodinu questu vám to bere po 50Hp, healing potiony tedy stačí, ale jakmile budete quest dělat dýl jak hodinu, jed zesílí a pak už budete potřebovat healera, potom už healing potiony nestačí, nicméně pro schopné 4 lidi je tento úkol většinou otázkou půl hodinky, takže stihnout se to do tý hodinky dá v pohodě.

Ti tři členové, kteří pro vás zemřeli, se musí vydat lovit látky na protijed. 

První látkou je Herb of Vanos a padá z Vanos Silenost Shaman poblíž Adenu.

Druhou látkou je Herb of Harit a ten padá z Harit Lizardmen Shamanů v okolí The forrest of mirrors (port z Hunters village).

Třetí látkou je Herb of Mahum a ten padá z Oel Mahum Witch Doctor, kteří se nacházejí v OutLaw Forrestu (port z Aden castle). 

Je nejlepší, když každý z členů jde lovit jeden druh příšer, ať to rychleji odsejpá. Moby jsou lvl 50 +-.

Až budete mít všechny 3 herby, jděte do Hardins private academy (port z Giranu) za Witch Athrea. Stačí když půjde jeden člen se všema třema herbama, ale lepší je, když jsou všichni. Herby musí mít v inventáři pouze jeden z těch členů.

Athrea si s vámi zahraje hru s truhlami. Zjeví se vám 16 truhel a vy do jedné minuty musíte najít 4, které řeknou BINGO. Pakliže to nestihnete, nic se neděje, za drobný poplatek můžete hru opakovat klidně 100 krát.

Pakliže hru vyhrajete, dostanete od Witch Athrea Blood ef Eva.

Se třema herbama a Blood of Eva se členové musí vrátit k vám do Ivory Tower k Witch Kalis. Dají vám (Clan leaderovi) ty 4 itemy, vy je dáte Kalis a ona vám za odměnu ten jed vyléčí (dá vám potion of reconvery, který když vypijete, jed zmizí). Kromě protijedu dostanete i Voucher of Faith.

S Voucher of Faith se vraťte do Giranu zas Sir Kristof Rodemai, u kterého jste úkol nabírali.

Kristof vám vymění Voucher of Faith za za Alliance Manifesto + dostanete 120 000 SP.

Quest je tímto ukončen a vám stačí promluvit s kterémkoli Grand Masterem a díky Alliance Manifesto můžete povýšit clan lvl na 4. úroveň, ale ještě k tomu musíte mít dostatek SP (1,4mil.).